Trendy wiosna lato 2017 – falbany

Wiosna w pełni (pomijając pogodę) więc najwyższy czas na podsumowanie trendów. Zaczynamy od falban, dodatku bardzo dziewczęcego, lekkiego i romantycznego. Rozłożyste falbany, na które wykorzystano dużą ilość materiału najlepiej wyglądają a szczupłych osobach, ale zawsze można dodać chociaż mały akcent – jest naprawdę dużo możliwości.

Na dole i na górze

falbany stradivarius s

Wybieraj falbany w zależności od miejsca, które chcesz uwydatnić.

 

Sukienki maxi z falbanami

falbany bershka

Raczej dla wysokich dziewczyn – to one będą wyglądać najlepiej w takich sukienkach. Możecie też zastosować falbanowy total look ale to już opcja dla odważnych!

 

Lekko i dziewczęco

falban hm

Jeśli chcesz przełamać cukierkowy charakter falban to nic prostszego. Możesz je np. połączyć z ramoneską, zdecydować się na naturalne kolory lub zastosować na tle jednokolorowego stroju.

 

W stylu flamenco

falban bershk

Jeden, dwa lub trzy rzędy falban? Na pewno sprawdzą się w tańcu! W hiszpańskim stylu są też odkryte ramiona, co w tym sezonie jest popularnym połączeniem.

 

Falbany na górze!

falban zara e

Na ramionach – sprawdzą się idealnie dla dziewczyn o sylwetkach typu gruszka ponieważ optycznie je poszerzą, natomiast umiejscowione na rękawach odwrócą uwagę od braku talii.

 

Falbany są wszędzie!

falabnk stradivarius

Przez to, że mamy dostępną taką mnogość rzeczy z falbanami, tak naprawdę dziewczyny o każdym typie sylwetki mogą skorzystać z tego trendu.

 

Pokazane rzeczy pochodzą ze sklepów:

Rzeczy pochodzą ze sklepów:
Stradivarius
Sinsay
River Island
New Look
Topshop
Zara
Pull and bear
Mohito
Bershka
H&M